Urządzenia Hiab plus ich znaczenie w budownictwie

Rozwiązania załadunkowe, jakie można zamontować na podwoziu samochodów ciężarowych cieszą się niezwykle dużą popularnością. Role jakie pełnią są jednakże na tyle istotne, że selekcja rozwiązań tego rodzaju w żadnym wypadku nie może być przypadkowy. Tylko najbardziej uznani producenci mogą liczyć na spore zainteresowanie ze strony klientów i oczywiście do tej grupy kwalifikuje się przedsiębiorstwo Hiab.

Dziś z trudem można wyobrazić sobie skuteczną działalność wielu przedsiębiorstw bez podnośników i innych maszyn Hiab, a jednak nieomal do połowy dwudziestego wieku zarówno załadunek, oraz rozładunek były realizowane przede wszystkim z wykorzystaniem pracy mięśni człowieka. Sama firma powstała się w Szwecji w roku 1942, dwa lata później można było natomiast podziwiać pierwsze wyniki wielkiego zaangażowania jej właścicieli a także pracowników. W ciągu 70 lat firma stała się czołowym dostawcą całej gamy rozwiązań, które można użytkować do obsługi urządzeń na drogach, mylą się jednakże osoby przekonane o tym, że Hiab kiedykolwiek stanął w miejscu. Symbolem firmy do tej pory jest słoń przypominający nie tylko o mocy oraz wydajności podnośników a także innych sprzętów Hiab, ale także o innowacyjności, to bowiem poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, które mogą zrewolucjonizować rynek jest najistotniejszym celem osób odpowiedzialnych za rozwój przedsiębiorstwa. Pod tym względem w przeciągu następnych dziesięcioleci nic się nie zmieniło.

Wśród najistotniejszych rozwiązań tworzących ofertę firmy Hiab wymienia się przede wszystkim żurawie uniwersalnego zastosowania i urządzenia do wymiany nadwozi. Nabywcy chwalą sobie jednak wózki widłowe podwieszane do pojazdów, burty załadunkowe, oraz żurawie używane do zadań specjalnych, w tym szczególnie te, które można używać w lesie. Na wzmiankę zasługuje dodatkowo to, że firma z dumą może zaprezentować również serwisy. Serwis Hiab wydaje się w żadnym razie nie mniej ważny dla przedsiębiorstwa aniżeli miejsca, w których produkowane są poszczególne rozwiązania, oferuje albowiem nie tylko kompetentne podejście do kontrahenta, lecz również krótki okres napraw oraz ich przystępne ceny.